| Waga | 1.00 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 45 x 21 x 31 cm |
| Materiał | 100% PES z recyklingu (rPET) |
| Nośność | 9.00 kg |
| Pojemność | 28 l |
| EAN | 8592571028535 |
| Model | Wyfiltruj produkty SKYE |
| Klasa lub wiek szkolny | szkoła średnia, 5 klasa, 6 - 8 klasa |
| Kolor | niebieski |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Jednokomorowy plecak w nowoczesnym, ciemnoniebieskim designie z dynamicznym, abstrakcyjnym wzorem. Plecy plecaka są miękko wyściełane i anatomicznie ukształtowane z pianki. W głównej komorze znajduje się wyściełana kieszeń na laptop oraz tablet.
Oprócz głównej komory plecak posiada dwie przednie kieszenie, do których bez problemu zmieści się ETUE 26044 w tym samym wzorze lub śniadaniówka (elementy nie są wyposażeniem). W środkowej części umieściliśmy siateczkową kieszeń na dokumenty oraz karabińczyk na klucze. Boczne kieszenie na butelkę wykonane są z tego samego materiału co plecak (stabilnie utrzymają butelkę 1,5 l), a elementy odblaskowe nie zaburzają całościowego wyglądu plecaka.