| Waga | 0.84 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 48 x 21 x 33 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 7.00 kg |
| Pojemność | 30 l |
| EAN | 8592571028528 |
| Model | Wyfiltruj produkty SANY |
| Klasa lub wiek szkolny | szkoła średnia, 5 klasa, 6 - 8 klasa |
| Kolor | czarny |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Dwukomorowy plecak o prostym designie, który powstał na życzenie naszych klientów. Model SANY łączy minimalistyczny, miejski wygląd z pełną funkcjonalnością i ergonomią plecaka szkolnego. Plecy plecaka są miękko wyściełane i anatomicznie ukształtowane. W głównej komorze znajduje się wyściełana kieszeń na laptop o wielkości do 15".
Oprócz dwóch głównych komór plecak posiada dwie przednie kieszenie, do których bez problemu zmieści się ETUE 23026 w tym samym designie lub śniadaniówka (elementy nie są wyposażeniem). W przedniej kieszeni umieściliśmy praktyczną siateczkową kieszonkę na dokumenty oraz uchwyt na klucze. Po obu stronach plecaka znajdują się głębokie kieszenie na butelkę z napojem. Elementy odblaskowe zostały dyskretnie wkomponowane tak, aby nie zaburzać minimalistycznego wyglądu, a jednocześnie zwiększać bezpieczeństwo.