| Waga | 1.24 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 44 x 21 x 30 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 9.00 kg |
| Pojemność | 27 l |
| EAN | 8592571028511 |
| Model | Wyfiltruj produkty ROTH |
| Klasa lub wiek szkolny | szkoła średnia, 5 klasa, 6 - 8 klasa |
| Kolor | zielony, czarny |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Dwukomorowy plecak z nowoczesnym, abstrakcyjnym motywem w intensywnych odcieniach neonowej zieleni i głębokiej czerni. Plecy plecaka są miękko wyściełane i anatomicznie ukształtowane z pianki. W tylnej komorze znajduje się wyściełana kieszeń na laptop oraz tablet.
Oprócz dwóch głównych komór plecak posiada dwie przednie kieszenie, do których bez problemu zmieści się ETUE 26042 w tym samym wzorze lub śniadaniówka (elementy nie są wyposażeniem). W środkowej komorze umieściliśmy siateczkową kieszeń na dokumenty oraz karabińczyk na klucze. Boczne kieszenie na butelkę wykonane są z tego samego materiału co plecak (stabilnie utrzymają butelkę 1,5 l), a elementy odblaskowe nie zaburzają całościowego wyglądu plecaka.