| Waga | 0.10 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 44 x 1 x 33 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 4.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571026098 |
| Model | Wyfiltruj produkty RAMY |
| Kolor | niebieski |
| Motyw | dinozaury |
| Płeć | chłopcy |
| Kolekcja | 2025 |
| Producent, importer: | Topgal |
Kolorowy, lekki i gotowy na każdą przygodę. Worek sportowy RAMY 25026 z wzorem w dinozaury to idealny workoplecak dla dzieci – na WF, zajęcia dodatkowe, treningi i szkolne wyjścia.
Zaprojektowany z myślą o uczniach, worek jest wyjątkowo lekki i wygodny w noszeniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet u dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej.
RAMY 25026 to jeden z modeli należących do funkcjonalnej serii RAMY, zaprojektowanej z myślą o wygodzie i codziennym użytkowaniu dzieci. Sprawdź także inne worki z tej serii: RAMY 25025, RAMY 25024.