Plecak szkolny ENDY 18018

Plecak szkolny dla rajdowców do 1-3 klasy

279 zł

W magazynie Dostarczymy we wtorek 26. października
zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Plecak szkolny ENDY 18018 dostępny także w kompletach szkolnych

Model ENDYWyfiltruj podobne produkty
Waga 0.94 kg
Wymiary (w x gł x sz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 21 l
EAN 8592571010578

Plecak szkolny dla rajdowców do 1-3 klasy

  • dwukomorowy plecak z dużą kieszenią z przodu
  • wymienne obrazki samochodów - wszystkie dostajesz w komplecie
  • sztywne wyprofilowane plecy i niska waga plecaka

Plecak dla małych maniaków aut, który zdobędzie serca nie tylko tych, którzy grają w wyścigi samochodowe na konsoli, ale dzięki niewielkiej wadze, także ich rodziców! System pleców jest wyprofilowany z twardej ultralekkiej pianki, więc cały plecak waży mniej niż kilogram. Szelki są anatomicznie wyprofilowane i posiadają pas piersiowy, więc plecak będzie dobry nawet dla chłopców z drobną budową ciała i wąskimi ramionami.

Ciężkie książki polecamy przenosić w komorze przy plecach. Komora z przodu jest szersza, zawiera kieszonkę zapinaną na zamek oraz identyfikator na dane zawodnika, przydatne zwłaszcza, gdy w klasie są dwa takie same plecaki. Do plecaka można dokupić piórnik PENN 18018 z wzorem odcisku opon samochodu. Piórnik można umieścić do kieszeni z przodu, gdzie znajduje się też uchwyt na klucze (od auta oczywiście ;) Kieszeń z boku jest przeznaczona na butelkę na napój. Każde dziecko musi być widoczne dla kierowców, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dlatego nie oszczędzaliśmy na odblaskach - są umieszczone wszędzie! Z przodu, z boków i na szelkach. Zobacz zdjęcia szczegółowe plecaka, gdzie mamy zdjęcia plecaka w ciemnościach i sprawdź jak odblaski odbijają światło.

Dodatkowo:

  • plecak wykonany z materiału z warstwą przeciwdeszczową
  • spód plecaka z grubego materiału Topdura odpornego na wilgoć
  • stopki dystansowe na dnie
  • mały uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki i większy - do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak był dokładnie testowany w ITC Zlin

Warto wiedzieć: W kieszeni z przodu znajduje się okienko z obrazkami aut. Do plecaka dołączamy cztery różne obrazki. Każdy mały rajdowiec może sam zdecydować z jakim autem wybiegnie do szkoły. 3, 2, 1 start!

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować