Plecak młodzieżowy SIAN 19036

Dwukomorowy plecak dla nastolatka

289 zł

W magazynie Dostarczymy w środę 29. września
zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Model plecaka SIANWyfiltruj plecaki o podobnym kroju
Waga 1.24 kg
Wymiary (w x gł x sz) 46 x 23 x 32 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność plecaka 30 l
EAN 8592571012381

Dwukomorowy plecak młodzieżowy dla uczniów o wzroście powyżej 150 cm

  • najpojemniejszy model z naszej oferty
  • przeznaczony dla uczniów od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z grubym wypełnieniem i lekkim stelażem

Plecak z serii SIAN jest najpojemniejszy z naszej oferty, stąd przyda się starszym uczniom do szkoły średniej, albo na zajęcia sportowe, wypady z kolegami. Plecak ma wzór w kolorze niebiesko-zielonym, z napisami "wtf","omg", symbol dolara i innymi symbolami, które można spotkać w sztuce ulicznej - bardzo oryginalny!

Wiemy, że ten model wybierają często uczniowie klasy 7-8 szkoły podstawowej, ale plecak przyda się także uczniom w szkole średniej. Specjalnie z myślą o tych starszych uczniach przygotowaliśmy praktyczne rozwiązane - tylna komora plecaka zawiera kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Młodsi uczniowie mogą w kieszeni przenosić duże zeszyty, teczki, ciężkie książki. W tej komorze jest również miejsce na tablet lub smartfon (elektronika nie jest wyposażeniem plecaka :)

Przednia komora jest bardzo pojemna, wejdzie do niej sporo zeszytów i piórnik ETUE 19036 (nie jest wyposażeniem). W tej komorze jest mała kieszeń z siateczki w której można przenosić dokumenty, ściągi (żartujemy, przecież nikt już nie ściąga z papierowych ściąg :) Inne drobne rzeczy można przenosić w dwóch kieszeniach z przodu plecaka. Z boków plecaka znajdują się dwie kieszenie. Do jednej z nich wejdzie butelka o pojemności 1,5 litra, którą można przypiąć paskiem stabilizującym.

Plecy w plecaku są sztywne i wyprofilowane, pokryte materiałem oddychającym. Wewnątrz komory jest specjalny stelaż aluminiowy, który można wyjąć. Stelaż jest bardzo lekki, anatomicznie wygięty. Szelki są grubo wypełnione i ergonomicznie wyprofilowane. Posiadają pas piersiowy, który pomoże w równomiernym rozłożeniu obciążenia plecaka na ramionach.

Odblaski w plecaku są wkomponowane w design. Nie psują wzoru, a spełniają swoją funkcję - po zmroku dziecko jest widoczne z każdej strony plecaka, ponieważ odblaski są umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie.

Praktyczne rozwiązania:

  • dno z materiału TOPDURA odpornego na przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
  • uchwyt na górze do przenoszenia plecaka w ręce

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować