Nowy kształt, lekki plecak do 1-3 klasy z technicznym wzorem zębatych kółek BAZI 21014

Nowy krój plecaka z dwiema komorami i kieszeniami z przodu. Lekki plecak dla pierwszaków do 1-3 klasy.

299 zł

W magazynie Dostarczymy w czwartek 2. grudnia
zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Nowy kształt, lekki plecak do 1-3 klasy z technicznym wzorem zębatych kółek BAZI 21014 dostępny także w kompletach szkolnych

Model BAZIWyfiltruj podobne produkty
Waga 0.90 kg
Wymiary (w x gł x sz) 39 x 19 x 29 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 20 l
EAN 8592571014002

Cechy główne:
  • sztywne plecy z utwardzonej pianki
  • bardzo lekki - waży poniżej 1 kg
  • mnóstwo odblasków
  • dwustopniowa regulacja szelek i pas piersiowy

Totalna nowość! Lekki plecak z dwiema komorami i dwiema kieszeniami z przodu to idealny wybór do szkoły do 1-3 klasy. Uczniom spodoba się wzór plecaka - ciemny, techniczny, industrialny w zębate koła, a rodzicom jego funkcjonalność i niska waga. Ten model to totalna torpeda wśród plecaków dla pierwszaków!

Plecak jest bardzo lekki - nie waży nawet 1 kg. Ma dwie komory, dwie duże kieszenie z przodu na śniadaniówkę, piórnik i inne drobiazgi. Wszystko w plecaku znajdzie swoje miejsce - intuicyjna organizacja wyposażenia szkolnego ułatwi życie w 1-3 klasie.

Plecy w plecaku BAZI są sztywne, uformowane z utwardzonej pianki. Szelki są szerokie, miękkie i anatomicznie ukształtowane. Mają dwustopniową regulację - górna ustala odległość plecaka od pleców, a dolna wysokość na plecach. Plecak łatwo dopasujesz do drobnego dziecka i z niego szybko nie wyrośnie. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach można wyregulować lub zdjąć. Pomoże on ustabilizować szelki, więc nie będą się zsuwać z wąskich ramion dziecka.

Plecak BAZI mieści format A4, ma dwie duże komory. Tylna komora jest szeroka, wejdą do niej najcięższe książki. Przednia komora jest węższa, zawiera kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właściciela plecaka.

Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Głęboka kieszeń jest bardzo pojemna - ma podobną pojemność, jak komora główna. Można w niej przenosić śniadaniówkę ZOLA (nie jest wyposażeniem). Wewnątrz kieszeni jest uchwyt na klucze, więc będą w jednym miejscu. Na tej kieszeni jest naszyta mniejsza. Wejdzie do niej piórnik PENN 21014 (nie jest wyposażeniem). Po obu stronach plecaka są kieszenie na butelkę o pojemności max. 0,5 litra. Taką butelkę możesz dokupić w akcesoriach pod nazwą ZIVA.

Plecak BAZI ma dużo elementów odblaskowych. Są umieszczone z przodu, z boków i na szelkach. Odblaski doceniamy zwłaszcza po zmroku lub zimą - zwiększają widoczność dziecka - i to jeszcze jak! Zobacz na zdjęciach szczegółowych plecaka.

Funkcje dodatkowe:
  • materiał plecaka nie przemoknie, bo ma wewnątrz membranę wodoodporną
  • grube dno plecaka jest odporne na ścieranie - materiał TOPDURA
  • plecak ma uchwyt do przenoszenia w ręce i drugi do powieszenia, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak był testowany w laboratorium ITC Zlin i przeszedł test celująco
Porada:

Plecak jest ultralekki, ale książki nawet w pierwszej klasie bywają ciężkie. Sprawdzaj plecak swojego dziecka - czasem można znaleźć w nim więcej zabawek, niż książek…