| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% PES z recyklingu (rPET) |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028658 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | zielony, niebieski |
| Motyw | abstrakcyjny |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który zachwyca głębią i niepowtarzalnym stylem? Owalne etui z hipnotyzującą grą niebieskich i zielonych odcieni na ciemnym tle została stworzona dla tych, którzy chcą połączyć oryginalny wygląd z maksymalną funkcjonalnością. Idealny wybór dla uczniów starszych klas i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, jest wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Z tego powodu należy unikać prania w pralce, które mogłoby go uszkodzić. Dzięki wytrzymałemu materiałowi czyszczenie piórnika jest bardzo proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. To najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy sposób, aby piórnik pozostał czysty i w świetnej formie.