| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028641 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | niebieski, czarny |
| Motyw | abstrakcyjny |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który ma charakter i wyróżni Cię na tle szkolnych ławek? To owalne etui z nowoczesnym geometrycznym motywem w czerni i energetycznym turkusie zostało stworzone dla tych, którzy cenią techniczny styl i porządek w jednym. Idealny wybór dla starszych uczniów i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Z tego powodu nie należy prać go w pralce, ponieważ mogłoby to uszkodzić konstrukcję. Dzięki wytrzymałemu materiałowi pielęgnacja jest bardzo prosta - wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. To najbezpieczniejszy sposób, aby utrzymać etui w czystości i świetnej formie.