| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028634 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | zielony, czarny |
| Motyw | abstrakcyjny |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który naprawdę się wyróżnia i nie pozwoli Ci zginąć w tłumie? To owalne etui z energetycznym abstrakcyjnym wzorem w odcieniach głębokiego granatu i jaskrawej zieleni zostało stworzone dla osób, które cenią nowoczesny design i porządek w jednym. Idealny wybór dla starszych uczniów i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Z tego powodu nie należy prać go w pralce, ponieważ mogłoby to uszkodzić konstrukcję. Pielęgnacja jest jednak bardzo prosta — wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. To najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy sposób, aby utrzymać piórnik w czystości i doskonałej formie.