| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028603 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | turkusowy, różowy |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który ma styl i pozwoli Ci wyróżnić się w szkolnej ławce? To owalne etui z kreatywnym abstrakcyjnym motywem, w którym łączą się intensywna róż, fiolet i turkus, zostało stworzone dla osób kochających oryginalny design i porządek w jednym. Idealny wybór dla starszych uczniów i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Dlatego nie należy prać go w pralce, ponieważ mogłoby to uszkodzić konstrukcję. Pielęgnacja jest wyjątkowo prosta — wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. To najbezpieczniejszy sposób, aby utrzymać etui w czystości i świetnej kondycji.