| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% PES z recyklingu (rPET) |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028597 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | różowy |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który świetnie wygląda i naprawdę dużo wytrzyma? To owalne etui z wyrazistym liniowym motywem w odcieniach różu, pomarańczu i fioletu jest stworzone dla tych, którzy chcą połączyć styl z funkcjonalnością w jednym. Idealny wybór dla starszych uczniów i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Dlatego nie należy prać go w pralce, ponieważ mogłoby to uszkodzić konstrukcję. Dzięki wytrzymałemu materiałowi jego czyszczenie jest bardzo proste — wystarczy przetrzeć piórnik wilgotną ściereczką. To najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy sposób, aby utrzymać etui w czystości i doskonałej formie.