| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% PES z recyklingu (rPET) |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028573 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | niebieski, fioletowy |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który świetnie wygląda i jednocześnie wytrzyma intensywne użytkowanie? To owalne etui z artystycznym akwarelowym motywem w głębokich, nasyconych kolorach z różowymi i turkusowymi akcentami to idealny wybór dla tych, którzy chcą połączyć styl i funkcjonalność w jednym. Doskonały towarzysz dla uczniów starszych klas i licealistów.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną kartonową wkładkę. Z tego powodu nie należy prać go w pralce, ponieważ mogłoby to ją uszkodzić. Dzięki wytrzymałemu materiałowi pielęgnacja piórnika jest bardzo prosta – wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. To najbezpieczniejszy sposób, by etui pozostało czyste i w świetnej formie.