| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 23 x 5 x 10 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028566 |
| Model | Wyfiltruj produkty ETUE |
| Kolor | czarny |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Szukasz piórnika, który wyróżnia się z tłumu, a jednocześnie naprawdę dużo wytrzyma? To owalne etui z kolorowym, abstrakcyjnym obszyciem to idealny wybór dla tych, którzy kochają wyraziste barwy, ale chcą zachować elegancki, uporządkowany styl. Perfekcyjny towarzysz dla uczniów i studentów, którzy cenią porządek i praktyczne rozwiązania.
Aby piórnik zachował swój kształt, został wyposażony w sztywną wkładkę kartonową. Dlatego nie należy prać go w pralce, bo mogłoby to ją uszkodzić. Dzięki odpornemu materiałowi utrzymanie czystości jest bardzo proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. To najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy sposób, by piórnik zawsze wyglądał świetnie.