Dostawa i płatność

W sklepie internetowym www.topgal-plecaki.pl można zapłacić za zamówienie w dogodny dla siebie sposób. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Przy zamówieniach o wartości powyżej 100 zł koszt dostawy jest DARMOWY niezależnie od wybranej metody płatności. Krótki opis procesu składania zamówienia znajduje się w dziale FAQ. Do zamówienia o wartości poniżej 100zł doliczany jest koszt dostawy w wysokości 15 zł. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Płatność za pobraniem

Przy wyborze tej metody płatności należność za zamówienie zostanie pobrana gotówką przez kuriera przy dostarczeniu przesyłki. Opłata za pobraniem u kuriera przy zamówieniu o wartości powyżej 100zł bez żadnych dodatkowych kosztów! Do zamówienia o wartości poniżej 100zł doliczany jest koszt dostawy w wysokości 15 zł. Czas oczekiwania na przesyłkę to 2 dni robocze.

Płatność online przez PayU

PayU - Bezpieczne płatności internetowe
logon29

Jest to szybka płatność internetowa przez bramkę PayU, dzięki czemu następuje szybsza weryfikacja przelewu. W końcowym etapie składania zamówienia należy można wybrać jedną z możliwych form zapłaty przez kanał PayU. Po kliknięciu w nazwę banku przez który Klient pragnie dokonać płatności nastąpi przekierowanie na wybraną stronę banku przez bramkę PayU, gdzie należy zautoryzować przelew.
Jeśli na wyświetlonej stronie z zamówieniem nie będzie nazwy banku, w którym Klient pragnie dokonać płatności, wówczas, aby dokończyć płatność, należy kliknąć ikonę "Inny bank", dzięki czemu zostaną wyświetlone dane potrzebne do realizacji przelewu w formie tradycyjnego blankietu. 
W przypadku gdy powyższe warunki nie zostaną spełnione, dokonana płatność może nie trafić na rachunek naszego sklepu, tylko na konto pośrednika transakcji (firmy PayU S.A.). W takiej sytuacji pieniądze zostaną automatycznie zwrócone przez PayU na konto, z którego dokonano przelewu, w przeciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia środków. Powyższa sytuacja opóźni realizację zamówienia do czasu wpłynięcia pieniędzy na rachunek naszego sklepu. Czas dostawy zapłaconego zamówienia to: 2 dni robocze.
Dokładny opis bezpiecznych płatności internetowych znajduje się na stronie PayU.

Przelew

Przy wyborze opcji przelew należność za zamówienie należy wpłacić na konto bankowe Sklepu podając w tytule operacji numer zamówienia. Numer rachunku bankowego sklepu Topgal: PL 20 1600 1462 1897 3843 7000 0001 (BNP Paribas). Dane do przelewu znajdziesz w potwierdzeniu złożenia zamówienia, które zostało przesłane na e-mail podany podczas składania zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na koncie bankowym Topgal. Czas dostawy po zaksięgowaniu przelewu: 2 dni robocze. Czas oczekiwania na przelew wynosi do 14 dni roboczych. Po tym okresie zamówienie niezapłacone zostaje anulowane

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w naszym showroomie w Cieszynie :-) W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby ustalić dogodną godzinę odbioru. Czas realizacji zamówienia: 1 dzień roboczy. Nie ma możliwości odbioru towaru zamówionego w naszym sklepie internetowym u partnerów handlowych w sklepach stacjonarnych na terenie Polski.