Świecące plecaki

Świecące plecaki

Świecące plecaki TOPGAL są wyposażone w światłowód - świecące włókno czeskiej firmy SCILIF!

Widoczność świecącego plecaka to 2 km! (w całkowitej ciemności i bezchmurnym niebie)

Nasze plecaki są zaprojektowane w zgodzie z najnowszą technologią, aby wzmocnić bezpieczeństwo Was i Waszych dzieci. Świecący plecak spowoduje widoczność ucznia nie tylko dla kierowców w drodze do szkoły, podczas wycieczki szkolnej, podróży. Obsługa jednostki źrodła światła jest dziecinnie prosta - zasilana bateriami AA, łatwa w podłączeniu i przełączeniu.

Światłowód jest umiejscowiony w lamówce z przodu plecaka. Sam plecak ze światłowodem nie będzie świecił, ale po podłączeniu zasilania, czyli źródła światła TOP 171 plecak zaczyna świecić! Źródło światła TOP 171 jest wyposażeniem plecaków z oznaczeniem "BATTERY". Stworzyliśmy też plecaki z wbudowanym światłowodem, ale bez zasilania - te modele są dla tych osób, które mają już źródło światła TOP 171 Scilif zakupione wcześniej.

Zasilanie, czyli źródło światła TOP 171 jest jednostką kontrolną powodującą stałe świecenie włókna aż do 20 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku.

Bądź nie do przeoczenia ze świecącym plecakiem TOPGAL!