Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Kolekcja plecaków szkolnych 2022

Topgal | 28.04.2022 in BLOG

Plecaki szkolne wyróżniające się kolorami i kreatywnymi pomysłami - to właśnie kolekcja plecaków i tornistrów TOPGAL CHILLI 2022. Co zainspirowało naszą projektantkę Teresę Matoušovou i jakie motywy najbardziej preferuje?

Za nami dwa trudne lata nauki zdalnej i mieszanej. Mamy nadzieję, że dzieci już na stałe wrócą do szkół i będą potrzebowały solidnych plecaków i akcesoriów szkolnych. Kolekcja plecaków szkolnych CHILLI 2022 przyjemnie zaskoczy wszystkich uczniów.

W naszej ofercie mamy przygotowanych 11 plecaków szkolnych z motywami dla dziewczynek i 11 plecaków z wzorami raczej dla chłopców, uniwesalnymi. Tak, aby każdy mógł wybrać to, co mu się podoba! Dziewczykom może spodoba się plecak z cytrynami, a chłopakom plecak z samolotem? Kolekcja jest utrzymana w modnych kolorach, a oryginalne autorskie ilustracje przygotowała nasza designerka Teresa.

W tym roku trzymamy się sprawdzonych modeli i krojów plecaków, które mamy dobrze przetestowane. Jednokomorowy tornister BEBE, lekki plecak ENDY i BAZI, trochę większy model ELLY, uniwersalny trzykomorowy model COCO - każdy uczeń od 1 do 4 klasy znajdzie coś dla siebie. Dla starszych uczniów do 4-6 klasy polecamy większe i pojemniejsze modele MIRA, KIMI, CODA, NIKI a LYNN.

Wybierz plecak szkolny z nowej kolekcji 2022

Odblaski, zaawansowany system pleców i ergonomiczne szelki.

Dopełnieniem każdego plecaka jest duża ilość elementów odblaskowych, wodoodporna membrana materiału i grube dno z materiału TOPDURA, które przetestowaliśmy pod względem wytrzymałości na przeciążenia i przetarcia. W celu prawidłowego dopasowania plecaka szelki są wyposażone w odpinane pasy piersiowe. Kolekcja została przetestowana w Instytucie ITC Zlín , gdzie otrzymała najwyższą ocenę jakości. Wszystkie plecaki szkolne z kolekcji Topgal 2022 posiadają atest ITC - Certyfikowana Jakość Czech Quality. Marka Topgal jako jedyna na rynku otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.


Wyrusz w podróż z dinozaurami... a może wolisz abstrakcyjne motywy?

Kolekcja plecaków dla chłopców jest utrzymana w odcieniach niebieskiego i zieleni. Oczywiście dziewczyny również mogą wybrać modele z tej kategorii. „Zawsze wybieram kolory zgodne z trendami, modą i kieruję się przede wszystkim opiniami dzieci" mówi projektantka Teresa. Dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy motywy zwierząt, takie jak na tornistrze BEBE. „Niektóre modele dopełniłam elementami, które przynoszą dzieciom zabawę i radość. W przypadku plecaka z dinozaurami ELLY jest to przywieszka do zamka z dinozaurem" dodaje Teresa. Dla fanów samochodów przygotowaliśmy plecak ENDY s motywem Monster Trucka. W tym plecaku uczniowie mogą wymieniać obrazki monster trucków, które są z przodu plecaka. Mogą też włożyć do plecaka własny obrazek. Dla miłośników sportu mamy plecak z piłką nożną i plecak z rowerem BMX. Na koniec przygotowaliśmy perełkę - plecak BAZI z samolotem odrzutowcem! Kolory są kluczowe nie tylko w plecakach do 1-4 klasy, ale przede wszystkim w plecakach dla starszych uczniów. "Wybrałam geometryczne wzory, abstrakcyjne niebieskie plamy na czarnym tle lub niebiesko-zielone gradienty" - mówi Teresa o wzornictwie plecaków do 6-8 klasy.


Wróżki, pandy, lisy dla dziewczynek. I liliowy - kolor roku 2022!

„Kolekcję dla dziewczynek przygotowałam w różu oraz w kolorze liliowym, fioletowym - Orchid Bloom, który jest kolorem roku 2022" designerka wyjaśnia motywy kolekcji dziewczęcej. Wiosna, niebieskie niebo, kwiaty to niesamowita mocna inspiracja do tworzenia.

„Obserwujemy, co podoba się dzieciom, pytamy ich o ulubione motywy i absolutnie nie możemy zapomnieć o ich ukochanych zwierzątkach“ mówi Teresa i dodaje, że w tym roku wśród motywów rządzą pandy i pieski: „Z ręką na sercu, kto by nie chciał plecak z pandami i pluszakiem? Albo plecak ENDY z pieskiem buldogiem i piłeczką?. Moim ulubionym motywem są lisy na plecaku COCO 22006, które są otoczone łąką.“

W kolekcji znajdują się też plecaki z bardziej dorosłymi motywami dla dziewczyn od 4 klasy. Łapacz snów z piórkami MIRA 22009, ciemny plecak z kolibrami, radosny plecak z wzorem cytryn lub designerski w maki i jaskółki – te wszystkie motywy tworzą kolekcję plecaków dla starszych dziewczyn na rok 2022.


%skolní batohy Topgal 2022

Masz już wybrany nowy plecak do szkoły?