Plecak szkolny ELLY 19014 produktem roku 2019

Topgal | 16.07.2020 in BLOG

Plecak szkolny ELLY 19014 z motywem dla gracza został wybrany PRODUKTEM ROKU 2019 w kategorii plecaków szkolnych portalu Heureka.cz. Dziękujemy za zaufanie i za Wasze oceny konsumenckie po zakupie plecaka. To właśnie one zadecydowały, że spośród wszystkich producentów nasz plecak ELLY 19014 był najpopularniejszy, najczęściej kupowany👍

wyprzedaż

Co takiego ma plecak ELLY 19014, czego nie mają inne plecaki?

Plecak szkolny ELLY 19014 jest idealny dla dzieci nawet o drobnej postawie ciała. Jest lekkiej konstrukcji - plecak waży jedynie 0,86 kg, a jednocześnie ma dużą pojemność, dzięki czemu pomieści niezbędne wyposażenie szkolne. Plecy są sztywne, anatomicznie ukształtowane. Szelki w plecaku również są ukształotwane, szerokie, nie wpijają się w ramiona dziecka. Szelki są z pasem piersiowym, który dodatkowo stabilizuje plecak na ramionach. Taki system pleców i szelek pozwala na wygodne i bezpieczne noszenie plecaka do szkoły. Wnętrze plecaka jest podzielone intuicyjnie, aby dziecko łatwo ułożyło wszystkie podręczniki, miało miejsce na piórnik i śniadaniówkę. Nowością są dwie boczne kieszenie umieszczone na zewnątrz, idealne na butelkę lub bidon. W razie niedokręcenia napój nie uszkodzi książek wewnątrz plecaka.
Plecak ELLY 19014 to nie tylko funkcjonalność, ale również fantastyczny design z postaciami z gier w stylu Minecraft, który z pewnością spodoba się dzieciom. Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego plecak posiada duże odblaski z przodu, a nawet z boków i na szelkach. Dziecko jest widoczne z każdej strony. Wewnątrz plecaka jest miejsce na wpisanie danych właściciela - identyfikator. Wytrzymałe dno wykonane z materiału Topdura ze stopkami zapewnia odporność na przeciążenia plecaka. Dodatkowo plecak ma miękki uchwyt do przenoszenia w ręce i uszko do powieszenia na haczyku ławki szkolnej. Kliknij i zobacz wszystkie plecaki w stylu Minecraft!