Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Blackweek - plecaki w najniższych cenach tylko teraz!

% BLACK WEEK %

🎒 Trwa BLACK WEEK! Odkryj duże zniżki na wybrane plecaki szkolne i piórniki, zaoszczędź aż do -47% z pierwotnej ceny. Zestawy szkolne (plecak + piórnik lub pelerynka i worek) przecenione aż do -60%. Promocja trwa do wyprzedania zapasów!🎒 #blackfriday #sale #topgalplecaki

Nie wybrałeś nic z oferty BLACK WEEK?

Zobacz inne plecaki w promocji


Plecak na prezent nie spełnił oczekiwań pod choinką? Zwróć go lub wymień aż do 15. 1. 2024!

Wiemy, że czasem prezenty nie trafiają w gust. Dlatego możesz wymienić lub zwrócić zakupiony plecak aż do 15.1.2024. I to zupełnie za darmo!

Jak działa wymiana prezentu?

Co możesz wymienić lub zwrócić?

Zwrot lub wymiana nietrafionego prezentu obejmuje wszystkie plecaki szkolne lub młodzieżowe, komplety szkolne kupione w naszym e-sklepie w okresie 1. 11. - 22. 12. 2023.

Prezent możesz zwrócić do 15. 1. 2024

Zwracany produkt musi spełniać warunki do zwrotu. Akceptujemy tylko i wyłącznie nieużywane produkty, z wszystkimi metkami, tak jakbyś przymierzał/a plecak w sklepie.

Darmowa wymiana lub zwrot

Zgłoś wymianę lub zwrot w formularzu zwrotów i reklamacji. W formularzu wybierz wygodny sposób zwrotu przez paczkomat Inpost lub punkt nadań GLS gdzie zwrócisz paczkę za darmo.

Wymiana na inny produkt

Jeśli produkt spełnia wymogi zwrotu możesz go wymienić na inny produkt w tej samej cenie lub za dopłatą na droższy produkt.