Plecaki szkolne 2017 nowa kolekcja już w sprzedaży

Plecaki szkolne dla chłopców

Nowa kolekcja plecaków szkolnych i tornistrów CHILLI 2017 jest już dostępna. Kolekcję zaprojektowaliśmy z myślą o praktycznych rozwiązaniach - nowym układem przedziałów wewnątrz plecaka oraz funkcjonalnych kieszeni. Szczególnie ważna była dla nas najwyższa jakość materiału i oryginalny design. Postaraliśmy się, aby każdy szczegół plecaka był dopracowany nawet w najmniejszym szczególe.

Nasze długoletnie doświadczenie i sugestie naszych Klientów pozwoliło wykreować modele, które sprawią dziecku radośc na długi czas. Tak jak w przypadku poprzednich modeli i w nowej kolekcji dotrzymujemy zasady połączenia jakości i praktyczności, dlatego nasze plecaki mają charakterystyczne cechy takie jak:

  • ergonomicznie ukształtowany system pleców
  • wyraźne, duże odblaski zwiększające bezpieczeństwo dziecka
  • spód plecaka wykonany z materiału przeciw przeciążeniom
  • szelki z podwójną regulacją i pasem piersiowym
  • zakończenia pasów regulacji z magnesami

W kolekcji znajdują się także piórniki - klasyczne rozkładane oraz w formie saszetki z takim samym wzorem, jak plecak. Aby uprzyjemnić zakupy stworzyliśmy też komplety szkolne zawierające podstawowe wyposażenie ucznia. Komplety są dostępne w trzech wariantach: komplet small zawiera plecak i piórnik, komplet medium składa się z plecaka, piórnika i woreczka na buty, a najbardziej rozbudowany komplet large zawiera plecak, piórnik, woreczek na buty i ochronną pelerynkę na plecak.

Kometarz designerki Topgal: "Nowa kolekcja na 2017 rok łączy praktyczność i zabawę w jedną całość. Każdy detal był dla mnie ważny, aby plecak zachwycał dzieci. Przy tworzeniu kolekcji chciałam maksymalnie wypełnić wizję Topgalu i zaproponować takie modele, które będą wesołe, kolorowe i ponadczasowe, a zarazem pełne innowacji, wygody i bezpieczeństwa. Jestem przekonana, że kolekcja plecaków szkolnych Topgal 2017 spełnia te wymagania."

Plecaki szkolne dla dziewczyn