Nowa kolekcja plecaków dla młodzieży

NOWA KOLEKCJA PLECAKÓW MŁODZIEŻOWYCH  STREET HIT 2017

Topgal znów zaskoczył piękną kolekcją plecaków dla nastolatków

Nowa kolekcja plecaków młodzieżowych Street Hit 2017 zachwyci Was niesamowitym połączeniem praktyczności i stylu!

Bardzo oryginalne wzornictwo i kolorystyka plecaków z kolekcji StreeHIT 2017 spowoduje, że nawet najbardziej wymagający nastolatkowie znajdą coś dla siebie – od szalonych połączeń kolorów, po stonowane szarości i niezwykłe wzory. Plecaki będą odpowiednie dla nastolatków w wieku gimnazjum, czy uczniów szkoły średniej. Jeśli masz w domu wysokiego ucznia szkoły podstawowej w wieku 5-6 klasy to też śmiało możesz wybrać model przeznaczony dla nastolatków. Kliknij i zobacz pełną ofertę plecaków z nowej kolekcji!

Plecak młodzieżowy dla dziewczyny Plecak młodzieżowy dla chłopaka

Sprytne, zdrowe i bezpieczne rozwiązania w plecakach Topgal

Bardzo istotną sprawą przy tworzeniu plecaków w Topgalu jest zdrowie dorastających młodych ludzi. Dlatego wszystkie plecaki młodzieżowe posiadają ergonomiczny system pleców z lekkim stelażem aluminiowym, szerokie, miękkie, regulowane szelki oraz pas piersiowy. Jak wpływa to na użytkowanie? Połączenie tych rozwiązań powoduje, że plecy nie są nadmiernie obciążone, nawet w przypadku sporej ilości książek i zeszytów. Kolejnym wielkim atutem plecaków młodzieżowych są liczne odblaski. Nie, nie! Nie martwcie się, ze wyjdziecie na ulicę świecący z każdej strony jak przedszkolak. W nowej kolekcji odblaski są tak „wtopione” w design, że w ciągu dnia nawet ich nie zauważycie. Dopiero po zmroku uaktywnią się i będziecie widoczni nawet do 200 metrów!

 

Plecak dla nastolatka Plecak dla nastolati

Wyjątkowe wzory dla oryginalnych nastolatków

W nowej kolekcji plecaków młodzieżowych StreetHit 2017 każdy znajdzie coś dla siebie - od szalonych wzorów nasyconych kolorami, po spokojne wzory natury, i stylowe szarości.  Różnią się one również strukturą tkaniny, np. modele nawiązujące do kolekcji stylowych plecaków posiadają splot tkaniny podobny do tweedu. Wszystkie plecaki posiadają spód wykonany z tkaniny Topdura, która jest odporna na przeciążenia i jest wodoodporna. Plecaki posiadają zewnętrzną elastyczną kieszeń na butelkę z pasem stabilizującym zapobiegającym jej wypadnięciu nawet podczas biegu na autobus. W nowej kolekcji nie może zabraknąć piórników. Oczywiście nie takich dla uczniów podstawówki, tylko bardziej „dorosłych”, czyli piórników saszetek. Usztywniony piórnik wyglądający jak etui nie wymaga dokładnego układania długopisów czy pisaków. Wystarczy po lekcji wrzucić wszystko do środka i… voila, można biec na przerwę! Bardziej skrupulatni znajdą w piórnikach również kieszonkę z siateczki zapinaną na zamek, by schować  drobne akcesoria.

Piórnik saszetka Piórnik młodzieżowy

Kometarz designerki Topgal: "Tworząc nową kolekcję StreetHIT 2017 brałam pod uwagę potrzeby współczesnego nastolatka, który jest otoczony dynamicznie zmieniającym się światem i najnowszymi mobilnymi urządzeniami. Stąd też zdecydowałam się wyposażyć plecaki w specjalną bezpieczną kieszeń na laptop, czy tablet. Kieszeń jest wyściełana miękką podszewką ochraniającą przed zarysowaniem sprzętu. Do kieszeni można umieścić notebook o wielkości 15,4 cala."