Jesteśmy zwycięzcą testu tornistrów

Vítěz testu MfDNES CHI 880

Nasz tornister CHI 880 wygrał test tornistrów przeprowadzony przez czeską gazetę MF DNES!

Powtórzyliśmy sukces z roku 2007, kiedy to wygraliśmy dTest plecakiem CHI 550 🙌 Cieszymy się, że nasza praca i nieustanne testowanie plecaków w Instytucie ITC przynosi takie efekty. Dziękujemy Wam - naszym Klientom, że darzycie nas zaufaniem już od ponad 20 lat

Gazeta MFDNES w artykule "Nie opłaca się oszczędzać - porządny tornister musi kosztować" przetestowała 12 tornistrów różnych producentów. Tornister Topgal uzyskał najwyższą ocenę wśród recenzentów, fizjoterapeutów oraz redakcji gazety.

Tornister CHI 880 zaprojektowaliśmy dla najdrobniejszych i najmniejszych pierwszaków. Jest to jednokomorowy plecak, którego wysokość wynosi 37 cm i którego pojemność jest przeznaczona na podręczniki do 1-3 klasy.

Tornister CHI 880 jest połączeniem klasycznego tornistra z plecakiem. Dzięki mniejszym wymiarom, niż klasyczny plecak tornister jest przeznaczony dla drobnych dziewczynek do 1-3 klasy. Mimo mniejszych wymiarów tornister swobodnie mieści format A4.

Zwycięzca testu tornistrów 2017

Tornister ma sztywną konstrukcję, także nie przewraca się nawet po całkowitym otwarciu. Wnętrze tornistra jest podzielone tak, aby pierwszoklasista bez problemu zachował porządek i wiedział, gdzie i co odłożyć. Trzy wewnętrzne przedziały są wykonane z nieprzemakalnego materiału i swobodnie mieszczą zeszyty i książki. Dodatkowo w środku znajduje się mały organizer na długopisy, czy karty chipowe, które można schować w kieszonce zapinanej na zamek. Dla dziewczynek stworzyliśmy także ciemny wariant kolorystyczny tornistra z oznaczeniem CHI 784.

Z przodu tornistra znajdują się dwie mniejsze kieszenie. Butelkę na napój można umieścić do bocznej zewnętrznej kieszeni. Anatomiczny system szelek i usztywnienie pleców lekkim aluminiowym stelażem gwarantuje zdrowe użytkowanie, a duże elementy odblaskowe zapewniają bezpieczną widoczność dziecka na drodze do szkoły nawet w złych warunkach pogodowych.

Dla chłopców przygotowaliśmy tornister CHI 885 z motywem traktorów i kombajnów oraz model CHI 785 z motywem technicznych zębatek.