Plecak szkolny CHI 795

Chilli

Czarny plecak szkolny z motywem motyla


Kolor: A - Black
Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Waga: 1.00 kg (bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 30 x 23 cm (w x sz x gł)
Nośność: 7.00 kg
Materiał: 100% Polyester
EAN: 8592571005710


Plecak do szkoły w czarnym kolorze z niebieskimi elementami i pięknym motylem.

 • dwukomorowy plecak odpowiedni do 2-6 klasy
 • odblaski zwiększające widoczność
 • wygodny system szelek, podwójnie regulowane do indywidualnego dopasowania
 • pas napiersiowy zapobiegający zsuwaniu szelek
 • plecy usztywniane stelażem aluminiowym
 • głęboka kieszeń s przodu, elastyczna kieszeń na butelkę z boku
 • identyfikator, wewnętrzna kieszeń, uchwyt na klucze

Plecak posiada użyteczny układ dwóch głębokich komór i trzeciej węższej oraz głębokiej kieszeni z przodu – dzięki temu plecak można nosić od 2-3 aż do 6 klasy szkoły podstawowej. Plecak w praktycznej tonacji kolorystycznej pocieszy nie tylko córki, ale i ich mamy. Szerokie szelki i ergonomicznie dopasowany system pleców ze stelażem aluminiowym (który można wyjąć) zapewniają wygodę i zdrowe użytkowanie.  Miejsce na butelkę znajduje się z boku plecaka (butelka nie jest elementem wyposażenia). Wyraźne i duże odblaski zwiększają widoczność dziecka. Z motylkiem na plecach nauka będzie jak bujanie w obłokach!

Wiele praktycznych detali:

 • karabińczyk na klucze wewnątrz plecaka
 • wewnętrzna kieszeń na dokumenty
 • magnes na końcach pasków naciągu- można je elegancko przypiąć
 • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce oraz drugi uchwyt do powieszenia na haczyku ławki
 • wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA (atestowane przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie) z stopkami dystansowymi

Szczegółowe zdjęcia modelu

Plecak jest trzykomorowy, pojemny i pakowny. Wygodę zapewnia system pleców wraz z szerokimi szelkami i pasem piersiowym. Szelki posiadają podwójną regulację- górną i dolną oraz pas piersiowy, który również jest regulowany. Dno to materiał TOPDURA, odporny i wytrzymały. Duży uchwyt służy do przenoszenia plecaka w ręce, a mały- do powieszenia na haczyku ławki szkolnej. Szerokie uchwyty zamków ułatwiają otwieranie. Stelaż usztywniający plecy jest lekki i aluminiowy. Dzięki temu, że jest schowany w specjalnej kieszeni nie zajmuje miejsca w plecaku. Końcówki pasków dolnych mają magnesy- można je przypiąć do szelek, aby wyglądały bardziej estetycznie. Kieszeń na butelkę jest elastyczna i chowana- gdy się jej nie używa można ją zapiąć na zamek. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka. Plecak jest pojemny, zmieści format A4 (teczka nie jest wyposażeniem plecaka). Duże odblaski zwiększają widoczność dziecka na drodze. Odblaski znajdują się też z boków i na szelkach. Dziewczyna z plecakiem w serduszka CHI 804 mierzy 132 cm wzrostu, dziewczna z plecakiem czarnym z motylem- CHI 795 mierzy 135 cm. Dziewczyna z plecakiem w serduszka mierzy 132 cm wzrostu, dziewczna z plecakiem z motylem mierzy 135 cm. Dziewczyna z plecakiem CHI 804 mierzy 132 cm wzrostu, dziewczna z plecakiem czarnym- CHI 795 mierzy 135 cm.

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Vhodné
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Nejvíce
6. klasy Vhodné

Videorecenzja produktu


Inne plecaki szkolne topgal - z radością do szkoły

Předchozí Další