Plecak szkolny CHI 702

Chilli

Dwukomorowy plecak szkolny z uniwersalnym motywem od 2 do 6 klasy

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: D - Blue

Wybierz dostępny kolor:

CHI 702 D - Blue
D - Blue vyprodáno
CHI 702 I - Purple
I - Purple vyprodáno

Szczegółowe zdjęcia modelu

Plecak szkolny Topgal - pogląd boczny. Uwidocznione zakładki na powieszenie dodatkowych elementów. Profilowane plecy plecaka szkolnego z wewnętrznym stelażem aluminiowym. Plecy wykonane z perforowanego materiału przepuszczającego powietrze. Plecak z pasem piersiowym. Dzięki niemu szelki będą bardziej ściągnięte- przydatne przy wąskich ramionach dziecka. Wytrzymałe dno plecaka wykonane z materiału Topdura. Dno ma też stopki dystansowe Uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce oraz mniejszy uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni. Widoczne elementy górnej regulacji szelek Wytrzymałe zamki z logo Topgal i szerokimi uchwytami ułatwiającymi otwieranie plecaka. Elastyczna kieszeń na butelkę zamykana na zamek. Bidon nie jest elementem wyposażenia plecaka. Profil aluminiowy w plecaku jest umieszczony w specjalnej kieszeni w podszewce. Można go wyjąć. Plecak do szkoły posiada z przodu jedną głęboką kieszeń z karabińczykiem na klucze i identyfikatorem. Bardzo pojemny plecak zmieści format A4, a nawet większy. Teczki nie są elementem wyposażenia plecaka. Plecak szkolny Topgal - pogląd boczny. Uwidocznione zakładki na powieszenie dodatkowych elementów. Plecak z profilowanymi plecami. Wewnętrzny stelaż aluminiowy powoduje usztywnienie pleców. Plecak z pasem piersiowym. Można go regulować Wytrzymałe dno plecaka wykonane z materiału Topdura. Dno ma też stopki dystansowe Uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce oraz mniejszy uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni. Widoczne elementy górnej regulacji szelek Wytrzymałe zamki w plecaku z szerokimi uchwytami z logo Topgal Elastyczna kieszeń na butelkę zamykana na zamek. Bidon nie jest elementem wyposażenia plecaka. Stelaż w plecaku można wyjąć. Jest umieszczony w specjalnej kieszeni w podszewce. Plecak do szkoły posiada z przodu jedną głęboką kieszeń z karabińczykiem na klucze i identyfikatorem. Bardzo pojemny plecak zmieści format A4, a nawet większy. Teczki nie są elementem wyposażenia plecaka. Plecak z odblaskami. Wyraźne elementy odblaskowe zwiększają widoczność dziecka na drodze czy w trudnych warunkach pogodowych. Dbajmy o bezpieczeństwo dzieci! Czeska Jakość to prestiżowy certyfikat dla marki Topgal za produkty i obsługę najwyższej jakości. Plecak Topgal otrzymał pozytywną opinię Instytutu Badań i Certyfikacji w Zlinie. Bezpieczeństwo produktów dla zdrowia, wysoka jakość materiałów to cechy charakteryzujące produkty Topgal.

Charakterystyka modelu

Kolor: D - Blue
Waga: 1.08 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 23 x 30 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571003761

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Vhodné
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Nejvíce
6. klasy Vhodné

Dwukomorowy plecak szkolny w modnym i uniwersalnym designie dla uczniów od 2 do 6 klasy.

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • wyjmowalny profil aluminiowy
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • pas piersiowy
  • komfortowy i bezpieczny

Obie komory plecaka są bardzo przestronne. W tylnej komorze znajduje się praktyczna kieszeń z siateczki zamykana na zamek. Przednia komora jest wewnątrz podzielona na dwie części- dzięki temu zachowa się porządek i łatwość w orientacji :-)

W przedniej części plecaka znajduje się głęboka kieszeń z identyfikatorem i karabińczykiem na klucze. Do kieszeni można umieścić przykładowo śniadaniówkę TOP 104 bądź piórnik CHI 719 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).

Na jednym boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę o pojemności 0,5l. Po obu stronach plecaka mieszczą się zakładki do zawieszenia woreczka na strój sportowy TOP 150. Oprócz rączki do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni, plecak ma również uchwyt do powieszenia na haczyku ławki.

Bezpieczeństwo

Plecak posiada elementy odblaskowe (lamówkę, dolne wykończenie, elementy na szelkach oraz wiele innych), które odbijają światło zwiększając widoczność dziecka na drodze lub w trudnych warunkach pogodowych. Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA (certyfikowany produkt oznaczeniem ITC nadanym przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline) z nóżkami, które dodatkowo chronią dno przed uszkodzeniem. Dolne krawędzie plecaka dodatkowo wzmocnione usztywnieniem.