Plecak szkolny CHI 192

Chilli

Plecak szkolny z motywem monster trucka.


Kolor: D - Navy
Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Waga: 0.90 kg (bez wyposażenia)
Wymiary: 40 x 29 x 20 cm (w x sz x gł)
Nośność: 7.00 kg
Materiał: 100% Polyester
EAN: 8592571001293
Dodatkowy rabat: nie stosuje się


Plecak dwukomorowy przeznaczony dla uczniów klas 1-4. Plecak posiada wysokiej jakości ergonomiczny system pleców wypraski z pianki z łatwą opcją nastawienia szelek. Szelki posiadają haczyki na nadmiar pasków regulujących i przewieszki na nadmiar 'zwisających' elementów naciągu. Na jednej z szelek znajduje się uchwyt na butelkę napoju, aby była zawsze 'pod ręką'. Taki system powoduje komfort noszenia i odciążenie kręgosłupa ucznia. Wzmocniliśmy także uchwyt u góry plecaka, aby przenoszenie w ręce było również komfortowe.

Obie komory plecaka są bardzo przestronne- mieszczą format A4. Z przodu plecaka jest duża kieszeń z organizerem i prosty uchwyt na klucze. W tej też kieszeni można umieścić pojemnik na kanapki lub piórnik CHI 190 (oba elementy nie są na wyposażeniu plecaka, należy dokupić osobno). Głównym motywem plecaka jest ulubiony przez chłopców monster truck

Z jednej strony plecaka kieszeń na butelkę 0,7 l. Po drugiej stronie mniejsza kieszeń na drobiazgi.

W trosce o Wasze dzieci wyposażyliśmy plecak odblaskowymi elementami zwiększającymi bezpieczeństwo dziecka na drodze lub po zmroku -świeci na płaszczyznach, lamówkach i elementach odblaskowych światłem odbitym.

Dno plecaka wzmocnione materiałem wodoodpornym z dodatkowymi stopkami zabezpieczającymi dno przed uszkodzeniami.  Obrzeża plecaka (komór) wzmocnione lamówkami (zabezpiecza narożniki zeszytów i książek).

Zastosowaliśmy również bardzo ciekawą kolorystycznie podszewkę, czyniącą plecak atrakcyjny także i od wewnątrz.

Do plecaka dokupić można piórnik szkolny CHI 190.

Szczegółowe zdjęcia modelu

Dwukomorowy z dużą kieszenią na przodzie. Elementy odblaskowe na plecaku. Plecy usztywniane, wypraska z pianki, profilowane. U dołu wzmocnione obrzeże komory plecaka. Szelki szerokie, miękkie - bardzo komfortowe. Przewieszki dla pasków, uchwyt na butelkę, elementy odblaskowe. Dno plecaka wzmocnione, materiał wodoodporny, dodatkowe stopki dystansowe. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia plecaka. Uchwyty suwaków. Bardzo solidne zamki. Kieszeń na bidon z napojem w kieszonce z gumką (butelka nie jest elementem wyposażenia plecaka) Elementy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo dziecka na drodze. Kieszeń z organizerem, karabińczykiem na klucze i kieszonką na komórkę Plecak pojemny, na format A4. Widać też wzmocnienie szelek nośnych w miejscu najczęstszych zniszczeń (wyrwań). Teczka nie jest elementem wyposażenia Kolorowa podszewka zwiększa atrakcyjność plecaka także wewnątrz Chłopiec na zdjęciu chodzi do 1szej klasy i ma 118cm wzrostu Chłopiec na zdjęciu chodzi do 1szej klasy i ma 118cm wzrostu Chłopiec na zdjęciu chodzi do 1szej klasy i ma 118cm wzrostu

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Doporučeno
4. klasy Vhodné
5. klasy VhodnéInne plecaki szkolne topgal - z radością do szkoły

Předchozí Další