Plecak szkolny CHI 746

Chilli

Plecak dla dziewcząt z motywem kwiatów, 2-6 klasa


Kolor: A - Black
Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Waga: 1.02 kg (bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 30 x 23 cm (w x sz x gł)
Nośność: 7.00 kg
Materiał: 100% Polyester
EAN: 8592571004942


Plecak szkolny z dwiema komorami dla dziewczynki od 2 do 6 klasy. Plecak ozdabia piękny kwiatowy wzór.

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • lekki profil aluminiowy- stelaż, który można wyjąć
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • szerokie i wygodne szelki z pasem piersiowym
  • komfortowy i bezpieczny- liczne odblaski
Plecak posiada dwie komory z czego przednia jest najbardziej przestronna i pojemna. Zmieści zeszyty i wszelkie inne niezbędne akcesoria. Dodatkowo w tej komorze znajduje się kieszeń z siateczki zapinana na zamek (można w niej umieścić legitymację szkolną, bądź inne dokumenty). Do tylnej komory polecamy umieścić książki i teczki.
Przód plecaka to dwie kieszenie. Górna kieszeń idealnie nadaje się na umieszczenie śniadaniówki TOP 104 lub piórnika CHI 766 A czy CHI 777 A (elementy nie są wyposażeniem plecaka). W kieszeni znajduje się praktyczny karabińczyk na klucze. W dolnej kieszeni można umieścić drobne przedmioty jak notesiki, chusteczki, czy pelerynkę na plecak TOP 141 (nie jest elementem wyposażenia).
Na jednej stronie plecaka znajduje się elastyczna kieszeń na butelkę, a po obu stronach zakładki do zawieszenia etui na butelkę TOP 137 lub woreczka na buty TOP 150 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).

Bezpieczeństwo
Plecak z odblaskami zapewnia zwiększoną widoczność dziecka na drodze, czy w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkową funkcją zwiększającą komfort jest uchwyt do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w ręce oraz uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej. Wysoką odporność dna plecaka zapewnia materiał TOPDURA (certyfikowany przez ITC- Instytut Badań i Certyfikacji w czeskim Zlinie).

Szczegółowe zdjęcia modelu

Podgląd boku plecaka dla dziewczyny CHI 746 Plecy w plecaku szkolnym są usztywniane wewnętrznym stelażem oraz wyprofilowane Szelki plecaka posiadają odblaski i są szerokie- wygodne Dno plecaka szkolnego z materiału TOPDURA Plecak posiada uchwyt do przenoszenia, uszko do powieszenia na haczyku ławki szkolnej i podwójną regulację szelek Zamki w plecaku szkolnym mają szerokie uchwyty ułatwiające otwieranie Plecak szkolny posiada pas piersiowy oraz haczyki na paski naciągu W specjalnej kieszeni plecaka szkolnego znajduje się stelaż Plecak do szkoły ma kieszeń na butelkę (butelka nie jest elementem wyposażenia) Plecak do szkoły swobodnie mieści format A4 (teczka nie jest wyposażeniem) Basia ma 134 cm wzrostu Basia ma 134 cm wzrostu Basia ma 134 cm wzrostu Czeska Jakość to prestiżowy certyfikat dla marki Topgal za produkty i obsługę najwyższej jakości. Plecak Topgal otrzymał pozytywną opinię Instytutu Badań i Certyfikacji w Zlinie. Bezpieczeństwo produktów dla zdrowia, wysoka jakość materiałów to cechy charakteryzujące produkty Topgal.

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Vhodné
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Nejvíce
6. klasy Vhodné

Inne plecaki szkolne do 2 - 3 klasy - pokochają je dzieci i rodzice.

Předchozí Další