Plecak szkolny CHI 698

Chilli

Trzykomorowy plecak szkolny z motywem samolotu dla chłopców od 1 do 3 klasy w wojskowej tonacji kolorystycznej


Kolor: C - Grey
Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Waga: 1.04 kg (bez wyposażenia)
Wymiary: 39 x 28 x 18 cm (w x sz x gł)
Nośność: 7.00 kg
Materiał: 100% Polyester
EAN: 8592571003709
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)

cena: 209 zł poprzednia cena 249 zł
rabat: 40 zł | rabat 16%


Trzykomorowy plecak szkolny z motywem samolotu odrzutowego. Plecak polecamy dla uczniów od 1 do 3 klasy szkoły podstawowej.

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • wyjmowalny profil aluminiowy
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • pas piersiowy
  • komfortowy i bezpieczny

Tylna komora plecaka jest najbardziej przestronna, dwie pozostałe są podobnej wielkości. W środkowej komorze znajduje się siatkowana kieszeń na zamek oraz identyfikator.

W przedniej części plecaka znajdują się dwie praktyczne kieszenie. W górnej jest prosty karabińczyk na klucze-łatwy do manipulacji przez małe dłonie dziecka. Do dolnej kieszeni można umieścić przykładowo śniadaniówkę TOP 104 bądź piórnik CHI 715 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka). Kieszeń dolną ozdabia plastyczny motyw samolotu.

Na jednym boku plecaka znajduje się elastyczna kieszeń na butelkę o pojemności 0,75l. Po obu stonach plecaka mieszczą się zakładki do zawieszenia woreczka na obuwie TOP 150 bądź etui na butelkę TOP 137 (nie są elementem wyposażenia).

Bezpieczeństwo

Plecak posiada elementy refleksyjne (lamówkę, dolne wykończenie, elementy na szelkach oraz wiele innych), które odbijają światło zwiększając widoczność dziecka na drodze lub w trudnych warunkach pogodowych. Rączka do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni, posiada plastikową osłonkę. Plecak ma również uchwyt do powieszenia na haczyku ławki. Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA (certyfikowany produkt oznaczeniem ITC nadanym przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline) z nóżkami PCV, które dodatkowo chronią dno przed uszkodzeniem. Dolne krawędzie plecaka dodatkowo wzmocnione usztywnieniem.


Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Vhodné

Inne plecaki szkolne do 1 klasy - lekkie, ładne i najwyższej jakości.

Předchozí Další