Plecak młodzieżowy HIT 830

Street Hit

Pojemny dwukomorowy plecak dla młodzieży

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: D - Blue

Szczegółowe zdjęcia modelu

Podgląd boczny plecaka młodzieżowego HIT 830 D Plecak młodzieżowy posiada sztywne plecy ze stelażem aluminiowym Szelki plecaka dla  nastolatków mają odblaski i pas piersiowy Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA Uchwyt do przenoszenia plecaka młodzieżowego na krótkie odległości w ręce Zamki w plecaku młodzieżowym mają szerokie uchwyty, model HIT 830 D Plecak posiada stylowe, wyszywane i kobiece logo kolekcji STREET HIT Plecak młodzieżowy z kieszenią na butelkę (butelka nie jest elementem wyposażenia) Kieszeń na tablet lub laptop (elektronika nie jest wyposażeniem plecaka młodzieżowego :-) Plecak młodzieżowy swobodnie mieści format A4, jest bardzo pakowny i pojemny

Charakterystyka modelu

Kolor: D - Blue
Waga: 1.26 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 22 x 30 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571004744

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Doporučeno
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Plecak młodzieżowy dwukomorowy wszechstronnego użytku- do szkoły, do miasta, na wycieczki, czy zajęcia sportowe.

  • Ergonomicznie kształtowany system pleców
  • Lekki stelaż aluminiowy usztywniający plecy
  • Szerokie i regulowane szelki
  • Pas piersiowy
Tylna komora plecaka jest najbardziej pojemna, zawiera neoprenową kieszeń do przenoszenia tabletu lub notebooka o maksymalne wielkości 15,4". Oprócz tego w komorze można przenosić większe książki, teczki, a dzięki kieszeni wykonanej z siateczki można również przenosić dokumenty lub drobiazgi.
Przednia komora plecaka jest węższa, można w niej przenosić zeszyty, czy mniejsze książki.
Na jednym boku plecaka znajduje się prosta kieszeń zapinana na zamek. Na drugim boku-kieszeń z siateczki do przenoszenia butelki 1,5l, którą można przypiąć paskiem stabilizacyjnym.
Przód plecaka to jedna wielka kieszeń zamykana na zamek. Można w niej nosić piórnik młodzieżowy HIT 849 lub śniadaniówkę TOP 104 (nie są elementem wyposażenia plecaka).
Plecak posiada uchwyt do przenoszenia w ręce na krótkie odległości oraz elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo.
Dno plecaka jest wykonane z wytrzymałego materiału TOPDURA (testowanego w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie).