Plecak młodzieżowy HIT 820

Street Hit

Plecak młodzieżowy z dwiema komorami


Kolor: A - Black/Green
Dostępność: na zapytanie
Waga: 1.25 kg (bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 30 x 21 cm (w x sz x gł)
Nośność: 9.00 kg
Materiał: 100% Polyester
EAN: 8592571004669
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)

cena: 149 zł poprzednia cena 209 zł
rabat: 60 zł | rabat 29%


Dwukomorowy plecak dla nastolatki na wszechstronne użytkowanie- do szkoły, do miasta, na zajęcia sportowe.

  • Ergonomicznie kształtowany system pleców
  • Lekki stelaż aluminiowy, który można wyjąć
  • Szerokie szelki z możliwością regulacji
  • Pas piersiowy
Plecak jest w kolorze szarozielonym. Tylna komora plecaka jest najbardziej pojemna. W komorze znajduje się neoprenowa kieszeń do przenoszenia notebooka o maksymalnej wielkości 15,4". Komora jest też wyposażona w kieszonkę z siatki zapinaną na zamek. W komorze można umieścić również cięższe książki, teczki. Przednia komora jest węższa, idealna do ułożenia zeszytów.
Na jednym boku plecaka znajduje się prosta kieszeń na drobiazgi, a na drugim kieszeń do przenoszenia butelki na napój, którą można przypiąć paskiem stabilizującym. Do kieszeni można umieścić butelkę o pojemności 1,5l.
Na przodzie plecaka znajdują się dwie kieszenie zamykane na zamek. Można w nich umieścić piórnik szkolny HIT 839 A lub śniadaniówkę TOP 104 (nie są elementem wyposażenia plecaka).
Plecak posiada odblaski oraz uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce na krótkie odległości. Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA posiadającego certyfikat ITC- Instytutu Badań i Certyfikacji w Zlinie.

Szczegółowe zdjęcia modelu

Podgląd boku plecaka dla nastolatki HIT 820 Plecak posiada wyprofilowane plecy z wewnętrznym stelażem aluminiowym, który można wyjąć. Szerokie szelki plecaka posiadają pas piersiowy. Dno plecaka jest wykonane z wytrzymałego materiału TOPDURA Uchwyt do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w ręce Szerokie uchwyty zamków w plecaku Wyszywane i stylowe logo kolekcji STREET HIT znajdujące się na plecach Kieszeń na napój (butelka nie jest elementem wyposażenia). Specjalna kieszeń do przenoszenia notebooka lub tabletu (elektronika nie jest elementem wyposażenia :-) Plecak dla młodzieży jest bardzo pojemny, mieści format A4

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Doporučeno
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Inne plecaki młodzieżowe - to co najlepsze w jednym plecaku

Předchozí Další