Plecaki do 6-8 klasy - zdrowe plecy, jakość i styl

Plecaki do gimnazjum

Plecaki młodzieżowe do 6-8 klasy

Dzieci rosną, dojrzewają i zaczynają mieć swój własny styl. W zależności od wzrostu ucznia można wybrać między dorosłymi wzorami plecaków z kolekcji EFI, jak i większymi plecakami młodzieżowymi, które można nosić nawet do szkoły średniej - liceum, technikum.

Wszystkie plecaki produkujemy z myślą o jak najdłuższym użytkowaniu. Dodatkowo plecaki mają stylowe wzory, które podlegają ponadczasowym trendom. Nie musisz się obawiać, że po roku plecak wyjdzie z mody.

Myślimy także o bezpieczeństwie młodzieży. Poprawna postawa ciała starszych dzieci jest dla nas priorytetem, dlatego plecaki mają:

  • ergonomicznie uformowany system pleców z stelażem oraz ukształtowanymi szelkami
  • pas piersiowy, który jest regulowany i odciąża plecy

Nastolatki ucieszą się ze specjalnej wyściełanej kieszeni na tablet lub notebook, która jest w plecakach młodzieżowych Topgal. Jeśli chcesz zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo swojemu sprzętowi wybierz  torbę lub etui na notebook z najwyższej jakości neoprenu.

Porada: Jeden plecak do szkoły, a drugi na wycieczki? Skądże! Plecaki Topgal są tak skonstruowane, że można je nosić na zajęcia pozaszkolne, treningi, czy wyjazdy z przyjaciółmi.
Filtr:
Kolekcja:
Sortuj według:

1 2 3

Plecak młodzieżowy HIT 893 C - Grey


cena 199 zł poprzednia cena 246 zł

Plecak młodzieżowy HIT 892 C - Grey


cena 199 zł poprzednia cena 246 zł

Plecak młodzieżowy HIT 887 A - Black


cena 216 zł poprzednia cena 259 zł


1 2 3